9 przepisów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Oto parę prostych wskazówek, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA udowodniły, iż dotyk stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa dawka krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, levitra
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się wonią wanilii

Woń wanilii efektywnie zwiększa transport krwi do członka – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli mężczyzna je za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego warto włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty