Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co niweluje chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także objawiać się osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Pozostałe choroby, które cialis cena mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeżeli cierpisz na któreś z tych schorzeń, spytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu tania kamagra jak też o ich efektach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Obecnie sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, mało snu oraz inne podobne sytuacje. Zastanów się nad przemianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.