Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Seks, który zwykle sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, viagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć farmakologicznie, na ogół lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są też domowe metody leczenia kilku z nich.

Chyba wszyscy faceci lubią seks, lecz tych kilka przypadłości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o metodach usuwania ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez zarazki, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz levitra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, zwykle znajdują się w jelicie grubym oraz są też w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie dróg moczowych są większe, jeżeli konsumujesz za mało płynów, lub jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe także pogłębiają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.