Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Istnieje parę łatwych strategii, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco mocna albo jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę porad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tania levitra zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że maleje transport krwi do penisa w czasie stosunku. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra w zelu być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.