Xtrasize – tabletki na zwiększanie członka

Xtrasize to tabletki, które mają sprawić, że penis zyska na odległości i grubości. Wykonują na wartości poprawy przepływu krwi i powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego wyprodukowany jest silny penis. Dzięki temu długość oraz grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty mają pojawić się po paru dniach również powinna wtedy być delikatniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 dobrych do przyjęcia kapsułek i wystarcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można uzyskać wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na spodzie znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w korzystniejszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można zdobyć po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w wczesnym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o blisko 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez inne 2mc jest zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że znaleźć na karcie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które adresowane są od lat”.

Bardzo na podstronach szukamy informację, iż w zestaw tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest niezawodny?

Specyfik ten stał zbadany i otwarty do biegu na kraju Unii Europejskiej. Jest wszelkie dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dobrze – przeszukując internet w dążeniu opinii o tych tabletkach nie natknęliśmy się na informacje opowiadające o pojawieniu się każdych większych efektów ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki mają w domowym składzie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi niezwykle dużo ograniczona.

Xtrasize

tani zytax

Vigrax tanio