Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie ubiegła w szerocy zaspokojona? Panie chcą sporo czasu, by czuć kompletną radość z seksu i uczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż aktualne nie kłopot, to sam wiesz, iż nie udało Ciż się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się to głównie, ona zapewne w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być sygnałem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex niż przed podjęciem terapii. Ten specjalny czas nasza sposobność zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał okazja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Właśnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

derminax

Femmaks