TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny specyfik juz dzisiaj!

Suplement TriApidix300 przeznaczony jest dla kobiet odchudzających się, które zależą pozbyć się nadmiernych kilogramów oraz dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm i wykonywa, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia także w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w środku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno dokonywać się tak, jak zalecił lekarz bądź zgodnie z nowościami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w czasie dnia to dwie tabletki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z zasadą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na pewien składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy traktować w sezonie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy nosić w mieszkaniu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy przetestować datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użytkowania w rytmie dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić podawane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

Ultra-Slim