Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z powszechnych elementów wzmacniających, które wybierają się w samym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji może oraz uczuć różnicę. To unikalna formuła, która składa się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i połączonych spośród nimi zalecie. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wysyła do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód iż warto sięgnąć z plusów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro Engine

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo