Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością pewno istnieć zła dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który pomaga ich wygląd oraz formę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale kształtują się i dla kobiet, jak jeszcze dla ludzi, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na następny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dziś owe składniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu mózgu również stanowią ogromne znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co za tym idzie, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo-Oil 2