Śniłeś o idealnej formie, jednak ciężko o taki efekt? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najciekawsze aktywne pierwiastki proponują Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak bardzo pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ skutki naszych treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze określeni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i wartości jeszcze nigdy nie było oczywiście łatwe oraz szybkie.
Cerberus

Jeżeli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który powoduje na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ten istnieje a Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i kieruje poziom testosteronu na ogromnym poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak działał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Pokazało się, że ma predyspozycje do tworzenia swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad własnym ciałem i wyborem prawidłowej diety nauczyły go jako właśnie pamiętać o siebie. Tę naukę kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to potężny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )