Spraw, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich zespół stanowi w sum naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wpływają na wzbudzanie pożądania fizycznego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich wpływanie pomoże wykreować atmosferę zaufania oraz uczucia, w jakiej drugie osoby będą Ciż dużo szczęśliwe i spokojne. Działanie feromonów jest doskonale realne oraz spokojne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Obejmują one nie tylko środek do sukcesu na randce, czy imprezie, a również w biznesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i stworzysz aurę bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych pań w tłu
zostaniesz w wadze dominatora i pana
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe wiadomości i uzyskasz akceptacja drugich ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w pomieszczeniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony tworzą przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i dobrze mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do liczby infochemicznej, które właśnie rosną w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Okazuje się natomiast, iż substancje te nie są żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe role w powszednim życiu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają dominację oraz umożliwiają na poznanie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a ponadto – co dla grup jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów zaczyna się w punkcie, gdy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak czynią te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną i leczą w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych wiedzy na ludzki temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie projekty są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w jakim tworzą się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów rozgrywa się dlatego w bliskiej podświadomości.

alluramin

Alluramin24.com