Świetne rezultaty przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży efekt treningów
najwyższa wartość materiałów
przypływ siły oraz chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę oraz masę mięśniową. To szczególnie efektywny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najznakomitsze wyniki wysiłków i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie trwał na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i chęci jeszcze wcale nie istniałoby oczywiście przyjemne oraz intensywne. Będziesz tworzył gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa razem z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty ruchów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc i dostań na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to większa odporność i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na efekty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej konkurencji i stanów gotowy do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najniższym szczególe. Niestety będziesz uważał żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co zjadać oraz jako ćwiczyć, by polepszyć organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Efekty będą znane już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )