Pragniesz polepszyć wygląd włosów w błyskawiczny sposób? Świetnie trafiłeś!

Pierwiastki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i wstrzymują proces ich wydawania, w współczesnym punkt łysienia.

Wzmocnienie oraz odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Efektywny specyfik na wzrost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na placu wciąż pojawia się jeszcze dobrze środków gwarantujących spektakularne rezultaty, jeżeli należy o porost włosów i spowolnienie procesu ich wydawania. Jednak czy warto im wierzyć? Aby upewnić się co do skuteczności środka, warto skonsultować się ze specjalistą.

dr. med. Bogdan Martinov – ekspert trycholog. Z ponad 20 lat specjalizujący się diagnozowaniem i usuwaniem przypadłości połączonych z dolegliwościami skóry głowy i odpowiednimi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, gdyby istnieje ono nadmierne i przychodzi do łysienia. Problem ten zwłaszcza dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, podyktowane produkcją testosteronu, i konkretnie kwestia mając dihydrotestosteronu. Daje on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz rzadsze i mniejsze włosy, oraz z okresem jedzie do osłabień ich prac, wytwarzając jedynie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa te stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, docierając do mnie, jest zdecydowanych na rozpoczęcie niezwykle niebezpiecznych kroków, jak np. przeszczep włosów. Sam przed rozpoczęciem tak skutecznych decyzji o sprawdzić najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które wpływają na zwiększenie aktywności skóry głowy do porostu włosów. Znaczy toż bezpieczny, a pewny sposób. Warto wybrać środek o własnym składzie, jaki nie powodowałby efektów ubocznych. Poleciłbym coś wartościowego w biotynę, selen, ale te kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan wyjściem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest nowoczesnym produktem, dzięki jakiemu potrafią zniknąć Twoje kompleksy. Problem wypadania włosów, w współczesnym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich sposobów. VitaHairMan jest środkiem o doskonale skomponowanym składzie, przychodzącym na dużo sfer powiązanych z produkcją włosa.

Vita Hair-man

www.Vita-Hair-man.com